Blachodachówki na wymiar

Aktywne filtry

Blachodachówka SONATA Blachodachówka SONATA 2
Dostępny
Blachodachówki na wymiar

Blachodachówka SONATA

PD-SONATA
58,81 zł
Model Sonata nawiązuje swoim kształtem do dachówki zakładkowej. Jej klasyczny wygląd nadaje prestiżu każdej inwestycji. Blachodachówka o długości powyżej 6,10m zostanie dostarczona w dwóch elementach.
Blachodachówka TWIST Blachodachówka TWIST 2
Dostępny
Blachodachówki na wymiar

Blachodachówka TWIST

PD-TWIST
52,16 zł
Twist blachodachówka o delikatnym, subtelnym i wyrazistym kształcie. Klasyczna blachodachówka odwzorowująca tradycyjna dachówkę. Blachodachówka o długości powyżej 6,10m zostanie dostarczona w dwóch elementach.
Blachodachówka FLAMENCO Blachodachówka FLAMENCO 2
Dostępny
Blachodachówki

Blachodachówka FLAMENCO

PD-FLAMENCO
1 Opinie
60,66 zł
Blachodachówka FLAMENCO łączy w sobie dynamikę i elegancję. Odpowiedzią na zmieniające się trendy na rynku pokryć dachowych jest nowy profil. Elegancki, dynamiczny w formie rysunek FLAMENCO, zainspirowany hiszpańską sceną, świetnie wpisze się w estetykę wyrafinowanej formy architektonicznej. Blachodachówka FLAMENCO dostępna jest w wersji modułowej oraz...
Blachodachówka TWISTER 20
Dostępny
Blachodachówki na wymiar

Blachodachówka TWISTER 20

PD-TWISTER20
56,94 zł
Zastosowana w produkcji blachy dachowej TWISTER technologia 3D daje nam pełną kontrolę nad wyglądem naszego dachu. Arkusze blachy łączą się idealnie, jeszcze doskonalej imitując tradycyjną dachówkę. Twister 20 o wysokości profilu 18mm jest produkowany w wersji ciętej na wymiar. Blachodachówka o długości powyżej 6,10m zostanie dostarczona w dwóch elementach.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Nasz sklep korzysta z plików cookies, aby zapewnić najwyższy standard oferowanych usług. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.